KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckning 11299378
nr 1129 9378
Teckning
1800-tal, flickor, 15x12
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 18 september 2017
kl 19:19:42
18/9 19:14:42
ABC-flickor (Lisa Larson)